Bank Spółdzielczy w Żołyni

CBP - Nowa Bankowość Internetowa i Mobilna

CBP (Customer Banking Platform) - nowy system bankowości internetowej i mobilnej

Ty decydujesz o swoim rachunku. Sam określasz wygląd swojego pulpitu.

Wprowadzenie

W dniu 26.06.2018r. został uruchomiony nowy system bankowości internetowej CBP

dla obecnych i przyszłych klientów Banku Spółdzielczego w Żołyni.

CBP (Customer Banking Platform) jest unikalnym rozwiązaniem bankowości internetowej i mobilnej opartym na najnowszej generacji Platformie internetowego dostępu klienta do produktów i usług biznesowych.

Rozwiązanie CBP wyróżnia innowacyjna koncepcja udostępniania funkcjonalności systemu dla klientów instytucji poprzez komponenty zwane miniaplikacjami. Miniaplikacje wraz z Platformą stanowiącą środowisko ich działania, tworzą swoisty ekosystem, w którym komunikacja odbywa się za pomocą ujednoliconego protokołu.

CBP automatycznie dostosowuje swój wygląd i funkcjonalność do urządzenia, z którego użytkownik korzysta w danym momencie (jedno spójne rozwiązanie dla bankowości internetowej i mobilnej).

Smartbankowość

Dzięki naszemu systemowi, macie Państwo pełną kontrolę nad wyglądem i funkcjonalnościami swojego konta. To Wy decydujecie o jego kształcie, najważniejszych elementach i sposobie zarządzania widokami. Dzięki Butikowi Aplikacji dostarczanych przez nasz bank, możecie sami dostosować konto do swoich oczekiwań.

Responsywność

Innowacyjne podejście do projektowania wyglądu systemu: od smartfona poprzez tablet do komputera. Jeden interfejs dla wszystkich urządzeń.

Kontrola nad wydatkami

Chcesz mieć kontrolę nad swoimi wydatkami? W Butiku swojego konta znajdziesz miniapkę „Przepływy” i „Terminarz” – to naprawdę coś dla Ciebe. Możesz sprawnie zarządzać swoim czasem i pieniędzmi, dzięki ustalonym wcześniej terminom, a wszystkie przepływy na koncie są prezentowane w przyjaznej formie.

Szybki dostęp

Z jakich funkcji bankowości internetowej korzystasz najczęściej? Personalizując swoje konto w naszym systemie bankowości online, możesz ułożyć na ekranie najpotrzebniejsze widoki i wyświetlać je w kolejności, która najbardziej Ci pasuje. Dokładnie to samo zobaczysz na każdym używanym mobilnym urządzeniu!

CBP i CUI okres przejściowy

Dotychczasowy system CUI dostępny będzie przez 3 miesiące (do 26.09.2018r.) równolegle z systemem CBP.

Prosimy o logowanie się już teraz w nowym systemie.

Identyfikatory nadane przez Bank pozostają bez zmian.

 

CBP Logowanie - nowy system bankowości internetowej

CBP Filmy instruktażowe