Nowa bankowości internetowej EBP ma na celu zwiększyć Państwa komfort i wygodę użytkowania, poprzez wprowadzenie do niej dodatkowych funkcji i udogodnień ułatwiających zarządzanie finansami. Nowa szata graficzna systemu zapewni przejrzystość prezentowanych danych.
Bankowość korporacyjna pozostała bez zmian.
Procesy logowania i autoryzacji w nowej bankowości nie uległy zmianom.
Dostęp do bankowości elektronicznej możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej www.bszolynia.pl Banku, poprzez przycisk „Logowanie” umiejscowiony w jej prawym górnym rogu.
Uwaga: Po migracji usługi zmienił się jej adres, zamiast dotychczasowego: https://cbp.cui.pl obowiązuje https://ebp-bszolynia.cui.pl
Najważniejsze funkcjonalności nowej bankowości internetowej:
Zarządzanie rachunkami
- Dostęp do bieżących informacji o wszystkich rachunkach w banku (rachunek bankowy, lokaty, kredyty inwestycyjne, obrotowe, w rachunku bieżącym).
- Przegląd wyciągów bankowych, historii zleceń i operacji z możliwością ich wyszukiwania.
Obsługa dyspozycji płatniczych
- Realizacja krajowych zleceń płatniczych.
- Obsługa zleceń stałych, płatności odroczonych, płatności masowych, listy płac i zbiorczych płatności.
- Obsługa płatności zagranicznych.
Obsługa dyspozycji lokat terminowych
- Realizacja dyspozycji zakładania lokat, przegląd aktualnych umów lokat, predefiniowanie zapadalności lokat na określone rachunki bankowe.
Obsługa kart płatniczych
- Dostęp do bieżących danych o rachunkach kart debetowych, kredytowych i chargé oraz wgląd w wykaz transakcji kartowych zarówno rozliczonych, jak i oczekujących na rozliczenie.
Obsługa złożonych schematów akceptacji
- Definiowane schematy akceptacji uwzględniające poziomy kompetencji ustalone w firmie pozwalające na realizację wieloosobowych procesów akceptacji transakcji.
Integracja z systemami finansowo-księgowymi
Dostęp do rozbudowanych mechanizmów importu zleceń i eksportu statusów wykonania w wielu predefiniowanych formatach (Elixir, XML, CSV, MT940, itp.) lub definiowanych samodzielnie przez użytkownika.