Już od ponad 120 lat jesteśmy dla Was.

Łączymy tradycję z nowoczesnością, działamy na rzecz rozwoju regionu. 5 naszych oddziałów działa w powiatach łańcuckim i leżajskim, w miejscowościach Żołynia, Rakszawa, Czarna i Giedlarowa.

Klientami naszego banku są osoby fizyczne, rolnicy, przedsiębiorcy, samorządy, studenci i uczniowie. Oferujemy swoim klientom nowoczesne rachunki osobiste i firmowe, atrakcyjne kredyty, różnorodne produkty depozytowe, bankowość elektroniczną, nowoczesne karty płatnicze, ubezpieczenia.

Lokaty

Oferujemy szeroki wachlarz produktów depozytowych. Możesz powierzyć nam swoje oszczędności na różne okresy, od 3 miesięcy do 2 lat, a także możesz dopłacać do lokaty w trakcie trwania umowy.

Zobacz wszystkie

Rachunki

W naszym Banku założysz rachunek już od 13 roku życia (JUNIOR), także STUDENT i SENIOR znajdzie u nas coś dla siebie. Oferujemy bogatą ofertę rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych w wielu wariantach.

Zobacz wszystkie

Kredyty

Potrzebujesz środków na samochód, wakacje, remont czy budowę domu? Nic prostszego. W naszym Banku otrzymasz atrakcyjną ofertę kredytową. Kredyty gotówkowe nawet do 100 000 zł. Kredyty hipoteczne nawet do 30 lat kredytowania.

Zadzwoń i dowiedz się więcej: 17 22 40 085 lub 888 577 378

Zobacz wszystkie

Ubezpieczenia

W naszej ofercie znajdziesz również ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, a także indywidualne polisy na życie. Współpracujemy z Grupą Generali.

Zobacz wszystkie